ARAÇ FİLOSU

VOGO TUR Araç Filosu

Araçlarımız hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

No Marka Model Yılı Özellikler
1 Mercedes Sprinter 2018
2 Mercedes Sprinter 2018
3 Mercedes Sprinter 2018
4 Mercedes Sprinter 2018
5 Mercedes Sprinter 2018
6 Mercedes Sprinter 2018

VOGO TUR araç seçimlerinde her zaman güvenlik ve konforu ön planda tutmuştur. Uzun yol seyahatlerinde yolcuların beklentileri geniş diz mesafesi, bel ağrısına sebebiyet vermeyecek koltuk yapısı, ses yalıtımı, geniş bagaj ve güvenliktir.Dilerseniz bu özelliklerin her birini ayrı ayrı inceleyelim ve en sonunda araç filomuza göz atalım.

GÜVENLİK

Güvenlik alanında en ufak taviz vermeyen VOGO TUR Sakarya Sabiha Gökçen ve diğer tüm yönlerdeki seferlerde misafirlerin güvenliğini üst planda tutmaktadır.Bu sebeple araçlarında ABS,ASR,ESP,lastik kalitesi ve periyodik bakımlar konusunda çalışmalarını aksatmadan devam ettirmektedir.

GENİŞ DİZ MESAFESİ

VOGO TUR araçları geniş diz mesafesiyle yol boyunca bacak ağrısı yaşamadan seyahat etmenizi sağlar.Özellikle uzun boylu misafirlerimiz için önemli bir husus olan diz mesafesi konusunda arka koltuklarımızda daha da geniş bir ortam bulabilirsiniz.

SES YALITIMI

Ses yalıtımı konusunda Mercedes-Benz kalitesini kullanan VOGO TUR yıllardır bu konuda yolcularının takdirini kazanmıştır.

GENİŞ BAGAJ

Havalimanı seyahatlerinde genellikle bagaj genişliği önem arz etmektedir.Bu sebeple tüm araçlarımızda 1.5x2.5 metre genişliğinde bagaj genişliği mevcuttur.

Giriş Yap