Sakarya İstanbul Havalimanı Servisi Sakaryada ikamet etmekte olan halkımızın cevabını en çok merak ettiği sorulardan biridir.Zira Sabiha Gökçen Havalimanı pist yapısı gereği bazı uzun uçuş seferlerine imkan tanımamaktadır. Bu sebeple Türk Hava Yolları,Pegasus ve diğer yabancı uçuş şirketlerinin uzak uçuşları (örn:İstanbul Havalimanı-New York, USA) ülkemizde yalnızca İstanbul Yeni Havalimanından yapılmaktadır.

Sakarya (Adapazarı) ve ilçelerinden İstanbul Yeni Havalimanına ulaşmak isteyen misafirlerimiz VOGO TUR'u gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Hijyenik, ekonomik ve konfor ilkeleriyle seferlerine devam eden VOGO TUR Sakaryadan İstanbul Havalimanına ulaşmak isteyen misafirlerimiz için aktarmalı hizmet sunmaktadır.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Terminali 1 Numaralı perondan hareket eden araçlarımız sizleri Sabiha Gökçen Havalimanına getiriyor ve ardından uzman personelimiz sizleri İstanbul Havalimanına devam edecek olan havaist araçlarına nakil ediyor. Sizler de konforunuzdan ödün vermeden seyahatinize devam ediyor ve İstanbul Havalimanına ulaşıyorsunuz.

Sakarya İstanbul Havalimanı arası ücret 85 TL olmakla birlikte havaiste ayrıca ücret ödemenize gerek yoktur. Personelimiz sizleri havaist aracına aktarırken ücret ödemenizi yapacaktır.  Seferler toplamda ortalama (aktarma dahil) 3 (üç) saat sürmektedir.

Eğer İstanbul Havalimanında bulunan uçuşunuz yurt içi ise uçuşunuzdan en az 5 saat önce, yurt dışı ise uçuşunuzdan en az 6 saat önce Sakaryadan hareket eden VOGO TUR aracına binmeniz gerekmektedir.

VOGO TUR Sakarya İstanbul Havalimanı bileti almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

HAVAİST HAKKINDA BİLGİLER

HAVAİST Sabiha Gökçen İstanbul Havalimanı Saatleri hakkında bilgi tablosu

HAVAİST Sabiha Gökçen İstanbul Havalimanı Saatleri

04:20 05:50 07:20 08:50 10:20 12:20 13:20 14:50 16:20 17:50 19:20 21:00

 

HAVAİST Telefon

08508883334