Sakarya (Adapazarı) - İstanbul Sabiha Gökçen Otobüs Bilgileri

Sakarya Sabiha Gökçen Otobüs seferleri Sakarya (Adapazarı) ve çevre illerdeki misafirlerimizin ülkemizin çeşitli yerlere ve dünyanın dört bir yanına ulaşımında en önemli aşamalarından biridir. Sakaryaya en yakın havaalanı Sabiha Gökçen Havalimanı olması sebebiyle %96 oranında Sabiha Gökçen Havalimanı kullanılmaktadır. Pegasus firması ülkemizde (low-cost) uçuşun mimarı olarak en ekonomik uçuş çözümlerini sunarken uçuşların merkezi olarak Sabiha Gökçen'i kullanması da Sakarya için büyük bir avantajdır. Uzun yol seyahatlerinde çoğu zaman otobüsten daha uygun fiyata gelen uçak seferleri Sakarya (Adapazarı) için Sabiha Gökçen Havalimanını vazgeçilmez bir bağlantı noktası haline getirmiştir.

Sakarya Sabiha Gökçen Otobüsleri Kaç Kişiliktir?

VOGO TUR Sakarya Sabiha Gökçen Otobüsleri 16 kişiliktir. Ancak Koronavirüs (COVID-19) pandemisi sebebiyle 12 yolcu binebilmektedir. 

Sakarya Sabiha Gökçen Otobüsleri Nereden Kalkar?

VOGO TUR Sakarya Sabiha Gökçen Otobüsleri Sakarya Büyükşehir Terminali (OTOGAR) 1 Numaralı Perondan Kalkış Yapar.

Sakarya Sabiha Gökçen Otobüsleri Güzergahı Nedir?

VOGO TUR Sakarya Sabiha Gökçen Otobüsleri Sakaryadan E-6 otoyoluna bağlanır ve Sabiha Gökçen Havalimanına kadar otoyoldan çıkış yapmaz. (Trafik yoğunluklarında güzergah değiştirme hakkını saklı tutar.)

Sakarya Sabiha Gökçen Otobüsleri Saatleri Nedir?

VOGO TUR Sakarya Sabiha Gökçen Otobüsleri günün her saatinde seferleri mevcuttur.

Sefer Saatleri: 03:00, 05:00, 06:00, 07:30. 09:00, 10:30, 12:00, 14:30, 16:00, 17:00, 18:30 şeklinde devam etmektedir. Yoğun günlerde ek seferler eklenmektedir. 

Sakarya Sabiha Gökçen Otobüs Tanıtım Filmi 

Sakarya Sabiha Gökçen Otobüsleri Şehiriçi Servisleri Var Mıdır?

Evet. VOGO TUR şehiriçi servislerini kullanabilirsiniz. Servislerimizle alakalı detaylı bilgi için 0850 305 41 41 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

Sakarya Sabiha Gökçen Otobüs Bilet Fiyatları Nedir?

VOGO TUR Sakarya (Adapazarı), Sapanca, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı servis, Sakarya (Adapazarı), Sapanca (Berceste), İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı otobüs bileti fiyatları 2020 Ağustos ayında Sakarya Sabiha Gökçen bilet fiyatları 45,00 TL olup yolculuk 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Not: Şube fiyatı 50 TL'dir.

 

Sakarya Sabiha Gökçen Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

VOGO TUR Sakarya (Adapazarı), Sapanca, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı otobüs bileti almak için vogo.com.tr sitemizden Kalkış yerini "Sakarya" olarak seçip Varış bölümünü ise "Sabiha Gökçen" olarak işaretlemeniz gerekmektedir. Alt kısımda bulunan tarih seçeneğine uçuşunuzun olacağı günü seçin ve "Seferleri Getir" butonuna basınız. Ardından tüm seferler listelenecektir. Size en uygun olan saati seçip koltuk seçimine geçiniz. Bir seferde en fazla 4 adet online bilet alabilirsiniz. Ardından ödeme bilgilerini girip biletinizi alabilirsiniz. Ödeme tamamlandıktan sonra cep telefonunuza bilgilendirme SMS'i gelecektir. SMS ile gelen PNR numarasını kaybetmeyiniz.