Sakarya Adapazarında yaşayan halkımızın bölgede bir havalimanı bulunmaması sebebiyle uçak seyahatlerini genelde Sabiha Gökçen Havalimanını kullanarak gerçekleştirmektedir. Aynı soruyu tüm ilçeler için de çok kez duymaktayız. Örneğin: Karasu'dan, Hendek'ten,Kocaali'den, Sapanca'dan,Serdivan'dan, Geyve'den, Taraklı'dan Sabiha Gökçene nasıl gidilir? v.b tüm ilçeleri sayabiliriz. Tüm bu soruların yanıtlarını siz değerli misafirlerimizle paylaşmak adına bu makaleyi kaleme almış bulunuyoruz. Bu yazıda Sakaryadan Sabiha Gökçene nasıl gidilir? sorusunun cevabını tüm detayları ile bulabileceksiniz. Yazımızı beğenirseniz paylaşmayı unutmayınız.

  • Sakaryadan Sabiha Gökçene gitmek için en kolay ve en ekonomik yol VOGO TUR Sakarya Sabiha Gökçen araçlarından online bilet alarak seyahat etmektir.
  • Sakarya Büyükşehir Terminali 1 Numaralı Perondan hareket eden VOGO TUR araçları yaklaşık 1 saat 15 dakikalık sürede Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşır.
  • Ayrıca Büyükşehir Terminali'ne VOGO TUR Sakarya şehiriçi servisleriyle geçiş yapabilirsiniz.Seferlerden 30 dakika önce Kent Meydanı Kamil KOÇ-VOGO TUR ortak yazıhanesinden kalkış yapmaktadır.
  • Havalimanına ulaşan araçlar direk giden yolcu katına devam eder.
  • Giden yolcu katında indikten sonra doğrudan arama noktasına geçebilirsiniz.Misafirlerimize kısa bir hatırlatmada bulunalım Şu an ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan COVID-19 pandemisi sebebiyle yolcu yakınları havalimanı terminal binasına girememektedir. Mağdur olmamak adına sadece yolcumuzun gelmesi önem arz etmektedir.

İşte Sakaryadan Sabiha Gökçene gitmek bu kadar basit. Siz de sevdiklerinizin ve kendinizin güvenli,ekonomik ve kaliteli bir seyahat gerçekleştirmesini istiyorsanız. Çağrı Merkezimiz 08503054141  i arayın yerinizi ayıralım. Ya da vogo.com.tr sitemize girin ve online biletinizi alın.