Sakaryadan Sabiha Gökçene Ulaşım Çeşitleri

Sakaryadan Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım çözümleri arayan halkımızın en çok tercih ettiği ve yeni kullanacaklara bir rehber niteliğinde olacak bu yazıyı sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Öncelikle çeşitleri sıralayalım ve daha sonra tek tek açıklayalım.

  1. Taksi İle Ulaşım
  2. Tren ile Ulaşım
  3. VOGO TUR ile Ulaşım

 1-Taksi İle Ulaşım

Sakaryadan Sabiha Gökçene toplu ulaşım tercih etmeyen halkımızın tercih ettiği yöntemlerden biri olan taksi ile ulaşım çok tercih edilmese de rahat bir ulaşım sunuyor. Özellikle saati kendi ayarlamak isteyen halkımız dilediği saatte taksiyi kullanarak havalimanına ulaşabiliyor ve uçağına gidebiliyor. Dönüşte de aynı şekilde havalimanı gelen yolcu kapısından kalkan taksiler eşliğinde Sakaryaya devam edebiliyor. Sakaryadan Sabiha Gökçene ortalama taksi ücreti: 450 TL'dir.

2-Tren İle Ulaşım

Sakaryadan Sabiha Gökçene tren ile ulaşmak isteyen halkımız  Adapazarı tren istasyonundan trene binebilir. Trenle Sabiha Gökçene ulaşım hem uzun sürmekte hem de aktarmalıdır. İstanbul Pendikte trenden inip Sabiha Gökçene geçebilmek için bir ulaşım aracına daha binmeniz gerekir. Örn: taksi, iett otobüsü vs. Yine de tren kullanmak isteyen halkımız aşağıda bulunan saatlere göre hareket edebilir.

sakarya-sabihagokcen-trensakarya-sabiha-gokcen-tren

 

3- Sakaryadan Sabiha Gökçene VOGO TUR ile Ulaşım

Halkımızın teveccühü ile Sakaryadan (Adapazarı) Sabiha Gökçene ulaşım için en çok tercih edilen yöntem VOGO TUR araçları ile Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşımdır. Bu sayede hem ekonomik hem hızlı hem de güvenli ve konforlu seyahat ederek uçaklarına yetişirler. VOGO TUR Sakarya Büyükşehir Terminali 1 Numaralı Perondan Kalkış yapar ve hiçbir ara durağı olmadan doğrudan otoyoldan Sabiha Gökçene ulaşır. Sakarya Sabiha Gökçen arası ulaşım süresi yaklaşık 1 saat 15 dakika olup bilet ücreti: 45 TL'dir. VOGO TUR Sakarya Sabiha Gökçen Ulaşım hizmetinin en önemli özelliği sürekli dezenfekte edilen araçlar, saygılı ve güleryüzlü personel, sınırsız bagaj ve güvenli ulaşımdır. 2019 yılında yaklaşık 150.000+ yolcuyu taşıyan VOGO TUR hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir. Online bilet için:

Sakaryadan Sabiha Gökçene bilet almak için buraya tıklayınız.

Sabiha Gökçenden Sakaryaya bilet almak için buraya tıklayınız.

Rezervasyon için buraya tıklayınız: 0850 305 41 41