İnsan Kaynakları

Firmamız İnsan Kaynakları Politikası

Çalışanı Yaşat ki Firma Yaşasın.

Hüseyin USUK

PERSONEL SEÇİMİ

VOGO TUR un ana faaliyet sektörü Havalimanı Taşımacılığı olması sebebiyle personel seçiminde liyakat,tecrübe,disiplin ve ahlaki boyutlarıyla değerlendirme yapmaktadır. VOGO TUR Personel alımları bizzat fiziki başvuru yöntemi ile alınmaktadır. İstanbul Pendik'te bulunan ofisimize fiziki olarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.Belirlenen alım dönemlerinde seçilen adaylar işe çağırılır.Ofis adresimiz için bu linke tıklayabilirsiniz.

ŞOFÖR SEÇİMİ

VOGO TURşoförleri önce emniyet ilkesiyle çalışır.Bu özelliğe haiz olmayan personelle firmanın ilişkisi anında kesilir.Uzman ve deneyimli olan şoför kadromuzda SRC,Psikoteknik belgesi olmayan personele yer verilmez.Can güvenliğinizi kendi can güvenliğimiz bilerek bu kurala riayet ediyoruz.

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ SEÇİMİ

VOGO TUR Müşteri Temsilcileri genellikle bilet satış acentaları ve gişelerinde görev yaparlar. Diksiyon ve özdisiplin özelliklerine haiz, günümüz şartlarının gereği üstün seviye bilgisayar kullanımına sahip müşteri temsilcilerimiz sizlere 7/24 saat hizmet vermekten onur duymaktadırlar.

ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ SEÇİMİ

VOGO TUR Çağrı Merkezi'nde çalışacak adaylarda lisans mezuniyet şartı ve diksiyon belgesi aranmaktadır. Tıpkı müşteri temsilcilerimiz gibi 7/24 esasına göre çalışmakta olan Çağrı Merkezi personelimiz sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır.

Giriş Yap