Kurumsal

VOGO TUR Hakkında

Firmamız hakkında kurumsal bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


KURUMSAL YAPI

VOGO TUR SAKARYA bölgesindeki kaliteli HAVALİMANI ULAŞIM açığını görmüş ve 25 yıllık taşıma tecrübesini birleştirerek 6 ortaklı bir yapı ile 2018 yılında kurulmuştur.2020 yılında yapılan seçimle tekrar Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Sayın Hüseyin USUK önderliğinde faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

MİSYON

VOGO TUR misyon olarak bugüne kadar taşıdığı ve bundan sonra taşıyacağı misafirlerini saatinde uçağına yetiştirmek, uygun fiyata yüksek kaliteyi sunmak, güvenli ve konforlu seyahat herkesin hakkı ilkesiyle hareket etmektir.

VİZYON

VOGO TUR vizyon olarak Sakarya Sabiha Gökçen Havalimanı arasında yakaladığı başarıyı tüm Marmara Bölgesi'ne yayarak tüm bölgenin uygun fiyata yüksek kalite ihtiyacını karşılamaktır.

ŞUBELER

VOGO TUR bugün 14'den fazla Sakarya Sabiha Gökçen Havalimanı,İstanbul Havalimanı otobüs servis bilet satış noktasıyla sektöründe öncü konumda.Ayrıca gün geçtikçe şube acenta sayısı artmakta.Tüm şubelerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YOLCU BİLGİSİ

VOGO TUR kurulduğu ilk yılda 60 bin yolcuya ulaşmış olup 2019 yılında yıllık 114.500 yolcu taşıma rakamına ulaşmıştır.VOGO TUR bugün itibariyle toplamda 240.000 yolcu taşıma sayısına ulaşmış olup üstün hizmetlerimizle yolcu sayımız gün geçtikçe artmaktadır.Siz de VOGO TUR yolcusu olup 240.000 mutlu misafirimiz arasına katılmak isterseniz buraya tıklayarak biletinizi online alabilir ya da 08503054141 Nolu Çağrı Merkezimizden yerinizi ayırtabilirsiniz.

ARAÇ FİLOSU

Türkiye’nin havalimanı ulaşım sektöründe lider şirketi, Sakarya'nın tek resmi firması konumunda olan VOGO Turizm’in filosunda 7’si kendi öz malı olmak üzere toplamda 9 otobüs/minibüs bulunmaktadır.Araç filomuzun ortalama yaşı 2 dir.Tüm araçlarımızla alakalı detaylı bilgi için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Giriş Yap