Kurumsal

Misyonumuz ve Vizyonumuz

2018 yılında faaliyetlerine başlayan Vogo Turizm Taşımacılık Limited Şirketi ülkemizin yükselen değeri Sabiha Gökçen Havalimanı’na siz değerli misafirlerimizi Sakarya ve Kocaeli illerimizden son model araçlarımızla, güvenliğinizi güvenliğimiz bilerek taşıyoruz. Taşımacılık alanındaki 25 yıllık tecrübemizle siz değerli misafirlerimizi Sakarya (Adapazarı) Sabiha Gökçen ve İzmit (Kocaeli) Sabiha Gökçen hattında taşımaktan onur ve gurur duyuyoruz. Sürekli gelişen teknik altyapısı, periyodik olarak eğitime alınan şoför ve personelleriyle ülkemizin yükselen değeri olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen firmamız sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır. Vogo Tour Yönetim Kurulu

Sakarya Sabiha Gökçen Havalimanı Servisi


Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul"un en büyük ikinci hava limanı olmaktadır. Mustafa Kemal Atatürk"ün manevi kızı Sabiha Gökçen"den ismini almış hava limanı, 1998 senesinde yapılmaya başlanmış ve 2001 senesinde hizmete açılmıştır. Sabiha Gökçen ilk Türk kadın pilotudur. Ayrıca Avrupa"nın da ilk savaş pilotu olmaktadır. 2001 yılında havalimanı faaliyete geçtikten sonra Sabiha Gökçen hayatını kaybetmiştir. Sabiha Gökçen Havalimanı yılda ortama 30 milyon yolcu tarafından kullanılmaktadır. Havalimanı içerisinde iç hatlar ve dış hatlar da toplam 80 adet pasaport kontrol noktası bulunmaktadır. Uçakların yolcu alması içinde toplamda 34 giriş kısmı bulunmaktadır. Havalimanın"da birçok ihtiyaç karşılanabilecek şekilde alışveriş merkezi ve kafeler bulunmaktadır. Ayrıca hava limanına içeriden bir binayla bağlı, büyük toplantı salonları olan, VIP bölümüde yer almaktadır.

Sakarya"dan Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım Seçenekleri

Sakarya"dan Sabiha Gökçen Hava limanına gidecek kişiler Vogo Tur’un servis hizmetlerinden yararlanmaktadır. Servis hizmetleri uçak şirketleri tarafından sunulmamaktadır. Hava limanı içerisinde anlaşmalı kurum ve özel firmalar tarafından bu hizmetler sunulmaktadır. Makul fiyatlarda verilen hizmetten yararlanmak isteyen kişiler doğrudan Vogo Tur’un hizmetlerinden yararlanabilir. Servis hizmetlerinden yararlanan kişiler hava limanı dışına bir toplu taşıma ile çıkmak zorunda kalmaz. Daha önceden internet üzerinden ayırtılan yer ile alınan hizmet sayesinde doğrudan hava limanından Sakarya"ya ulaşım hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişiler hızlı ve güvenli bir ulaşım sağlamaktadır. Sakarya Sabiha Gökçen Havalimanı Otobüsü Var Mıdır? Sakarya"dan Sabiha Gökçen Hava limanına gidecek kişiler servis hizmetlerinden yararlandığı gibi Vogo Tur’un otobüs hizmetlerinden de yararlanabilmektedir. Ekonomik olarak sunulan hizmetler özel turizm firmaları tarafından verilmektedir. Otobüslerle yapılan yolculuk için hizmetten yararlanmak isteyen kişiler, Vogo Tur internet sitesi vogo.com.tr veya 0850 305 4141 Çağrı merkezinden önceden ayırttıkları biletlerle indiklerinde seyahatlerine otobüs ile devam etmektedir. Havalimanında Sakarya istikametinde Vogo Tur otobüsü ile yolculuk yapıldığı gibi, Sakarya"da yaşayan kişilerde Vogo Tur otobüsüyle doğrudan hava limanına gitmektedir. Bu hizmetten yararlanılırken şehir içinde aktarma sorunları yaşanmaz.Çünkü Vogo Tur Sakarya içi ücretsiz şehiriçi servisi hizmeti de vermektedir. Daha önceden belirlenen istikametle hiç durmadan otobüs Sabiha Gökçen Hava limanına gider. Ayrıca Sabiha Gökçen Hava Limanına şehir içinde toplu taşıma imkanları sayesinde belediye otobüsleri de hizmet vermektedir. Ancak Sakarya, Sabiha Gökçen arası bu hizmet verilmemektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Lokasyonu


Sabiha Gökçen hava limanı İstanbul Pendik"de bulunmaktadır. Uluslararası hava limanı olduğu için bazı günlerde giriş çıkışlarında trafik olmaktadır. Ayrıca özel günlerde şehir için toplu taşıma kullanılarak hava limanına gitmeye çalışan kişiler trafik sıkışıklığını düşünüp önlem almalıdır. Aksi takdirde uçak kaçırma durumlarıyla karşılaşılabilir. Sakarya ile Sabiha Gökçen arası ortalama 118 kilometre olmaktadır. Bu yol ortalama 1 saatin 15 dakika sürmektedir.Vogo Tur Servisiyle ya da otobüsüyle Sakarya"dan seyahat eden kişiler uçaklarını kaçırmayacakları şekilde hizmet alacakları saati belirlemelidir.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!