Araç Filomuz

Plaka Marka/Model Özellikler Kapasite
34BEM648 2018 Mercedes Sprinter 16
34BEM499 2018 Mercedes Sprinter 16
34BEJ884 2018 Mercedes Sprinter 16
34BEM560 2018 Mercedes Sprinter 16
34BHE666 2018 Mercedes Sprinter 16
34BEM446 2018 Mercedes Sprinter 16

VOGO Tur Araç Tercihleri

Vogo Tur siz değerli misafirlerimize hizmet vereceği araçları tercih ederken uzun araştırmalar sonucunda güvenlik,konfor ve donanım seçenekleri en üst seviye olan seçeneklere yönelmektedir. 25 yıllık servis ve turizm taşımacılığının verdiği tecrübeyle filosuna eklediği her araçta yukarıda belirtilen özellikleri birinci sıraya koyar. 2018 yılında filomuza eklediğimiz 6 adet 2018 Mercedes Sprinter ve 2020 yılı ilk çeyreğinde teslim alınmak üzere sipariş verilen 2020 model 6 adet Mercedes Sprinter araçlarımız, tercihlerimizi “Önce misafirlerimizin konfor ve güvenliği” ilkesinden yana kullandığımızın en büyük kanıtıdır. Sakarya ilimizden Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Sakarya ilimize günün her saati yapmış olduğumuz servislerimizde yaklaşık 75 dakikalık yolda uçak seferine gidecek ya da uçak seferinden dönen misafirlerimizi taşıyoruz. Uçak seferleri günümüzün en rahat seyahat seçeneği olsa da insan fizyolojisi gereği yorgunluk kaçınılmaz olmaktadır.İşte tam bu sebeple Vogo Tur Sakarya Sabiha Gökçen Servisleri bagaj,koltuk-diz mesafesi,koltuk yatırma mesafesi gibi detaylarla uçak yolculuklarınızın vermiş olduğu yorgunluğu en aza indirmek için çabalar.

Yolcu Güvenliği


Vogo Tur’un Sakarya Sabiha Gökçen Servis Hizmeti’nde en ön plana koyduğu ilke “Yolcu Güvenliği” ilkesidir. Bu sebeple firmamıza ait araçlarımızın hepsi misafirlerimizin güvenliğini sağlayacak bütün donanım paketlerine sahiptir. İçerisinde bulunduğumuz 2019 yılında, standart bir karayolu toplu taşıma aracının olmazsa olmazları ABS, ASR, ESP, Viraj Denge Sistemi, Şerit Takip Sistemi, Şoför Yorgunluk Uyarı Sistemi, Acil Fren Sistemi filomuzdaki tüm araçlarda standart olarak bulunmaktadır. Bu sayede siz değerli misafirlerimiz sevdiklerinize emniyetli ve güvenli şekilde kavuşurken bizler de Vogo Tur olarak sizlere layıkıyla hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz..

Koltuk-Diz Mesafesi

Vogo Tur Sakarya Sabiha Gökçen Havalimanı Servis Hizmetinde havayolu seyahatine hazırlanan ya da havayolu seyahatini tamamlayan misafirlerimizi evine, sevdiklerine kavuşturur. Vogo Tur’un araç filosundaki tüm araçlar ve personel bu kavuşmayı en konforlu şekilde yerine getirmek için yoğun çaba gösterir. Bu çalışmalardan biri de araçlarımızdaki koltuk-diz mesafesi çalışmasıdır. Araçlarımızın tümünde arka 4’lü koltuk 58 cm koltuk-diz mesafesine sahiptir. Bu mesafe günümüz ticari şartlarında uçak seferlerinin en geniş kısmı olan acil çıkış koridorlarında bulunan koltuklarda bile mevcut değildir. Yani Vogo Tur’un arka 4 koltuğu uçaktan daha konforlu dersek abartmış olmayız. Sadece arka koltuklar değil, diğer tüm koltuklarımız da en az 25 cm koltuk-diz mesafesine sahiptir.Bu sayede siz ayaklarınızı uzatıp sevdiklerinize kavuşacak olmanın mutluluğunu yaşarken bizler siz değerli misafirlerimize nasıl daha üst seviyede hizmet verebiliriz kaygısıyla yoğun çalışmalara devam ediyoruz.

Sınırsız Bagaj Hakkı


Vogo Tur Sakarya Sabiha Gökçen Servisi araçları misafirleri havayolu seyahatinden gelmekte oldukları yerlerden ya da gitmekte oldukları yere zaman zaman kütle ve hacim olarak büyük olan bagajlar götürebilmektedirler. Misafirlerimiz istedikleri yere istedikleri eşyalarını götürebilsinler diye Vogo Tur Sakarya Sabiha Gökçen Servisi araçlarının bagaj kısmını ultra hacimli olarak projelendirmiştir. Yaklaşık 25 irili ufaklı valiz ve eşya alabilen araçlarımız sayesinde siz koltuğunuzda konforlu seyahatinizi gerçekleştirirken bagajınızın son durumu için endişe etmenize gerek yoktur..

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!